Євген Володимирович Оппоков, троюрідний брат першого президента України Михайла Сергійовича Грушевського, народився 21 січня 1869 року в селі Руде Сквирського повіту на Київщині в сім'ї священика
Жителі села Мармуліївка Володарського району Київської області, учні місцевої школи, члени афганської організації району кожного року вшановують пам’ять Миколи Кольоси у день виводу військ з Афганістану та в день його смерті. Згадка про нього ніколи не згасне у наших серцях.
Генерал-лейтенант цивільного захисту. Нагороджений орденами «За заслуги» III та І ст. (1998 р, 2003 р.), «Червоної зірки» (1986 р.), Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого II ст. (2003 р.), Святого Дмитра Солунського ІІІ ступеня (2004 р.), «За трудові досягнення» IV ст. («Золота Фортуна» 1993 р., «Герой- рятівник» (2010 р.), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2006 р.), а так ж 52 медалями, грамотами та почесними відзнаками, всього за трудові досягнення заохочувався 142 рази.
З ініціативи районної організації Української спілки ветеранів Афганістану на школах у Мармуліївці та Капустинцях було урочисто відкрито меморіальні дошки Миколи Кольоси і Олександра Крауза, які не тільки для нинішніх, а й для усіх майбутніх поколінь жителів не тільки двох сіл , а й усіх володарчан, збережуть світлу пам’ять про юнаків, котрі чесно виконали свій воїнський обов’язок, але навічно залишились молодими.
Кожного ранку сивочолий ставний чоловік поспішає до районної поліклініки на роботу. Зустрічні шанобливо вклоняються йому і щиросердно вітаються. Це Віталій Іванович Кардаш - Заслужений лікар України, колишній головний лікар Володарської районної лікарні, нині експерт з тимчасової непрацездатності.
Ніна Андріївна Курманчук, ланкова-буряковод, за досягнуті успіхи була удостоєна звання Героя Соціалістичної праці, її було нагороджено Золотою Зіркою Героя Соціалістичної Праці.
Наш земляк Петро Павлович Бачинський - відомий вчений-історик, професор, доктор історичних наук, кавалер 16 урядових нагород. Він був членом обласної редколегії енциклопедичного видання «Історія міст і сіл України. Київська область», автор 300 наукових робіт, в тому числі 15 монографій. Останніми роками Петро Павлович Бачинський вів плідну роботу по вивченню теми політичних репресій, був постійним автором наукових публікацій на цю тему в багатьох виданнях. Власне, він був піонером у справі реабілітації людей, що постраждали безневинно.
За мужність і героїзм, проявлені при виконанні бойового завдання, Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.11.1989 року рядового Кольосу Миколу Івановича нагороджено орденом Червоної Зірки. Посмертно.
Ім’я Віктора Драчука - доктора історичних наук, члена Спілки письменників СРСР, відоме як в Україні, так і за кордоном. Багато журналістів присвятили цій людині повні захоплення нариси і статі. Він переборов найтрагічніші життєві обставини, важку хворобу - і не просто залишився жити, але й зберіг енергію наукового пошуку, зробив цікаві відкриття і став провідним спеціалістом у такій складній галузі науки як дешифровка піктограм і гербів. Його наукові праці із скіфо-сарматських ( так званих " загадкових" знаків) неодноразово видавалися за кордоном.
По підсумках 1995 року наукова громадськість світу визнали професора Л.П. Кіндзельського "Лікарем року – найкращим онкологом світу". Ім’я Леоніда Петровича було занесено у видану в США енциклопедію "500 кращих лікарів світу". Міжнародним автобіографічним інститутом він був визнаним 1996 року "Людиною ХХ сторіччя" (вручено Диплом Честі).