Сценарій свята до дня 45 – річчя школи
Перед початком свята в залі лунають фонограми пісень шкільної тематики. Лунають позивні. Косенюк Т.М. і Лакота І.А. виконують пісню " Вечер школьных друзей "
Ведуча: В колосках, снігу і жовтім листі, У квітках і вранішній росі Закохалась молодість в дитинство, Заховалась в травах і весні. Ти мене відкритими дверима Запросила в храм добра і знань, Наша школо, лагідна і мила, Моя радість і моя печаль. Лине час, і дні минають Від дзвінка і до дзвінка, Ти мене завжди чекаєш, Школа радості моя. Стала ти для мене, мов колиска Строга, чемна, радісна й шумна В тобі завжди дихає дитинство, Кожен вчитель – син твій і дочка. Внуки-учні – соняха зернинки Пробіжать за парти в ранній час, В твоїх вікнах зайчики й сніжинки, Ніжним світлом знов зігріють нас
У виконанні Короленка Ярослава лунає пісня " Школа – це дитинство" у супроводі танцювального колективу учнів 5 – Б класу.
Хлопчик і дівчинка дзвонять у дзвінок
Вед. Дзвінок веселий продзвенів, На свято нас збирає. І сивочолих, й молодих На ювілей скликає.
Ведучий: Дорогі гості! Ви прилетіли ключем журавлиним У школу, яка радо Вас стрічає, Тож із вітальним словом щирим Наш директор вас всіх вітає
Ведуча: До слова запрошується директор школи Ольга Миколаївна
Ведуча: До слова запрошується_________________________________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ ____________________________________________________________________________________________________________________________________________
Лунає пісня "Україна" у виконанні Влади Ятківської
Ведуча: Осінь 1963 року. Веселим водограєм із золотавого листя і сонячних променів жовтень вітав новоселів. У Володарці відчинила двері нова середня школа. З радістю учні переселялися із старих господарських приміщень панської садиби в нові світлі класи. Будівельники поспішали вчасно завершити роботу. Їм допомагали вчителі, батьки, учні, майже всі жителі слища. І ось довгоочікувана мить: символічний ключ від школи передано директору Романюку Андрію Антоновичу. З того дня пролетіло 45 років. І сьогодні школа зустрічає своїх випускників.
Ведучі Шановні випускники нашої школи різних років, шановні гості. Від імені сучасного учнівського та педагогічного колективу нашої школи, щиро вітаю вас на нашому святі. Ця радісна подія зібрала свідків і учасників багатьох шкільних подій. Я бажаю всім приємних спогадів, радісних хвилин спілкування з однокласниками, друзями, вчителями. Всіх нас у цьому залі, об’єднує одна спільна риса – школа – наш рідний дім. Ведучі. Жовтень 2008 року. Близько 100 000 дзвінків пролунало у стінах школи, де сьогодні навчається 397 учнів, які , для яких щодня лунає малиновий дзвін шкільного чарівника.
Хлопчик і дівчинка подають дзвінок
Ведучий. Дзвенить дзвінок, цей чарівник, О 8. 30 рано; Тож поспішай, не запізнись, Усіх стрічає школа радо
Під музику __________________________ виходять учні 5-6 класів
Наснаги миті й щастя невдаваного, Учительські думки і сміх дітей – Усе це, наче пережите заново Вмістилося у слові "ювілей"
То є чуття неясного походження, Що школа – це немов частина нас… І ось сьогодні - день її народження І розуміння вічних вічних істин час
Радість сьогодні у нас така, Щой межі немає : Найдорожчих гостей – випускників своїх, Наша школа зустрічає!
Рідна наша школа — це затишок милий, Душі і серцю притулок надійний. Для розуму ріст і для сили підмога, В усьому зустрінеш ти тут допомогу.
"Нашій школі — 45 років, Та вона ще молода, Бо живе в ній і працює Лиш завзята дітвора.
Сорок п’ять літ від роду школа має, Та все молодіє, та все процвітає, Бо спонсори гарні і друзі надійні Дають допомогу, ремонти постійні.
За роки ці довгі, що пливуть, мов вітрила Достойних дочок і синів для країни зростила
А все завдяки вчителям нашим рідним. У нас їх 40 прекрасних і гідних. Щодня вони диво несуть в наші душі Знаннями ти розум наповнювать мусиш.
А працюють вчителі за новими формами, Нові методи в навчанні всі використовують Тут і мозкова атака, й різні «каруселі», Лише б діти на уроках були навчені й веселі
Для спорту і пісні в нас місце знайдеться Фортуна не зрадить і не розминеться. Перемогу здобудемо ми без вагання, Бо чекають нас у області змагання.
Таланти і здібності ми розвиваєм, На конкурсах різних їх представляєм Хай лине до Києва слава про нас Покажемо ми найвищий там клас
Відчуваємо ми скрізь батьківську турботу — Піклувальна рада школи веде свою роботу. Це і гроші, це і меблі, і тепло, і світло, Чи у школі, чи в дорозі — Вони завжди на підмозі.
Ми любимо щиро наш затишний дім, Надійно і тепло, спокійно у нім. Його полюбити і вас закликаємо, Частіше приходити в гості прохаєм.
Ведучий. Школа – чарівна країна Дитинства, яка завжди манить до себе і притягує своєю казковістю і неповторністю. От і сьогодні до нас завітали гості_з ____________________________________________________________________________________________________________________________________________ Ведучий. Слово надається гостям.
Лунає пісня "Чудовий світ" у виконанні ансамблю дітей 1-4 класів
Хлопчик і дівчинка подають дзвінок
Ведучий Дзвени, дзвіночку, голосніш, Щоб враз усі згадали, Ті дні, коли присутні тут директори, У школі другій владарювали.
На фоні музики________________________________ ведучі читають слова
Вед. Літопис школи розпочався у 1963 році. Першим літописцем був Андрій Антонович Романюк.
На екрані демонструються фотокартки директорів шкіл
Вед.Що на річці Росі Та близ Києва, Що на славній землі, На Володарській Здійнялася будова і з каменю, Ой із каменю дім великої мудрості.
Володарчани славні Витязі державні Школу ту приймали Й нею керували Діточок в ній вчилось За оці всі роки, Може, з півмільйона, Не лічили поки Андрію Антоновичу важкенько прийшлося Школу-швидкобуд приймати довелося. Вікна й двері находу гуртом утепляли, Посадили разом сад – дружно працювали. Виростали на подвір’ї дерева і квіти А металобрухт і макулатуру збирали всі діти.
Петро – князь тут перший правив Дисципліну і порядок на путь він направив Дуже князь той не любив Хто повільно ходить, Хто уроків не готує – Колектив підводить.
Третій князь був – Станіслав Про князівство переживав Турбувавсь, щоб школярі Лиш добро творили на землі Були чемні і красиві І здорові і щасливі
Тетяна Іванівна директором 5 літ працювала. Комсомол і піонерію на путь наставляла. При ній шкільне подвір'я квітами убралось А дітвора активно у гуртках займалась.
А далі Вітор Поліщук, історик за фахом, Посаду директора лише рік обіймав, Надто добру душу й щиру вдачу мав.
Князь Гайдай також про школу дбав Наочність у заклад постачав Піклувався щодня й щогодини Про тепло в шкільній родині
Петро другий керував школою п’ять років Він багато дітям дав тепла та турботи Яко сизий він орел рискав по Вкраїні Плитку гарную дістав Аж на Полтавщині Храм науки закував він в блискучі лати Бо вона й на той вже час Була тіснувата Ми при ньому виступали в жіночім ансамблі І в області займали місця не останні.
Після нього Анатолій Пост зайняв той важний Князював у ній два роки Мудро та відважно Та недобрий якось знак Уздрів князь преславний Бачить: сонечко святе тьмою покривається А діток у нас у школу та все прибавляється Вже приходиться їх вчить зранку і до ніченьки, Утомилось його серце, голова і віченьки.
А контроль коли провести? Не доходять рученьки І промовив князь, всіх зібравши в клас: О, колеги мої та педрадонько, Ви звільніть мене з того поприща Лучше завучем ніж директором Краще сядемо та подумаєм Почекаємо волі Божої Воля Божа та зійшла з самого райкому Розліталися мужі від славного дому. Хто полинув у Руде, Хто в заготконтору, А Моруса привела доля в другу школу Він здружився з колективом, Мав шану і дяку Любив теж самодіяльність і неабияку.
І на зміну будівничим Cвіт десятая цариця Ганна Михайлівна Естафету переймала, Школа кращою ставала: Ганок з пластику з'явився І шкільний музей відкрився У дві зміни працювали І сімсот дітей навчали.
Ведучий. До слова запрошується Ганна Михайлівна Білоцерківська, яка керувала нашою школою найдовше, 9 років несла на своїх жіночих плечах таку відповідальність На фоні музики__________________ піднімається директор на сцену Виступ Ганни Михайлівни
Лунає пісня " Школа " у виконанні Дарини Лакоти
Хлопчик і дівчинка подають дзвінок
Ведучий Дзвенить веселий дзвінок, нагадуючи про щасливі і далекі роки Навчання в рідній школі.
Ведучий Ми запрошуємо до слова перших випускників школи, випуск 1964, Підніміться , будь ласка , на сцену. Під музику______________________ на сцену піднімаються випускники
Виступ випускників
Ведучий Музичне вітання від випуску 19__ шле Валерій Сичов
Хлопчик і дівчинка подають дзвінок
Ведучий Для Сивочолих нагадай, дзвіночку Про зошити й конспекти. Про ті роки, коли вони Ще молоді і вперті Навчали нашу дітвору, Їй віддавали серце . Ведучий: Наша школа - дорогий і близький дім для кожного, хто навчався. Цей дім навіки залишається в пам'яті, адже тут промайнули найкращі роки життя. Навіть через багато років, дивний промінь торкається наших душ і очей, коли згадуємо школу, а особливо вчителів – вимогливих і по-батьківськи добрих. В нашому залі присутні вчителі, які все своє життя віддали учням, а сьогодні перебувають на заслуженому відпочинку. Шановні ветерани, ми завжди раді бачити Вас, поряд з нами. Адже ви саме ті люди, які часточку своєї душі віддали вихованцям другої школи. І це , мабуть, не випадковість, а поклик вашої долі.
Болять майбутнім, школо, твої груди – Нехай сяє твій святий поріг! Це вчителі, найкращі наші люди Готують старт для всіх крутих доріг
Так, вчителю, вже істина ця сива, Хай все в книжках – хіба ж в книжках усе? Бо неповторність людська, як росина, Всеможне сонце в крихточці несе.
Ведуча: Саме людська неповторність вчителя визначає обличчя навчального закладу. Тому ми вшановуємо тих, кого можна було б назвати "Легендою школи". Випускники багатьох поколінь пам’ятають і передають одне одному розповіді про найвимогливіших вчителів Ясніцьку Ганну Іванівну та Ганну Архипівну Дмитрук Але не зважаючи на тремтіння перед уроком, знають, що ніхто не навчить їх краще ніж вони. Найбільшим болем Тамари Федорівни Яценко була рідна українська мова. Вчителем вчителів називають _____________________________________. ЇЇ щасливого дару душі вистачало не тільки на учнів. З її легкої руки багато молодих вчителів ставали майстрами своєї справи. Ви знаєте, хто у нашій школі був вічно закоханою і молодою людиною, закоханою в літературу, поезію, свою справу – це Валентина Юріївна Багінська. А які міцні знання давали учням вчителі та вихователі початкових класів ___________________________________________________________________________________________________________________________________________
На фоні музики _____________________ ведучий зачитує імена ветеранів
Учні школи рухаються по міжряддях і вручають квіти вчителям-ветеранам.
До слова запрошується Валентина Юріївні Багінська. Виступ вчителя – ветерана. Лунає пісня "Вчителі" у виконанні Дениса Стороженка.
Ведуча: Доля вносить свої зміни в людське життя, і сьогодні не змогли прийти на зустріч ті ваші вчителі та однокласники, які відійшли у вічність. Пропоную пам'ять про учнів та вчителів нашої школи, які перейшли межу життя вшанувати хвилиною мовчання.
Хвилина мовчання - удари метронома
Ведучий: На нашу зустріч завітали не лише випускники, а й вчителі, які продовжують сіяти добре, вічне, розумне… Ведучий Сьогодні в нашій школі працюють 40 вчителів, з яких:
- 2 заслужених вчителі України - Уляна Володимирівна Остапчук, вчитель математики та Лариса Федорівна Мокринська, вчитель фізичного виховання. - 8 відмінників освіти - 7 вчителів методистів - 9 старших вчителів - 25 вчителів вищої категорії.
На фоні музики______________________________ (на екрані демонструються фотографії вчителів)
Моя вчителько – муза свята, Вже димком Ваші коси взялися… Пролетіли, промчали літа І в останнім шумлять падолисті
Але те, що засіяли Ви, У дитячій душі обізветься. Моя вчителько, довго живіть Моя муза пресвітлого серця
Без шовків дорогих і прикрас, Безкорислива, строга і мудра, Скільки раз Ви заходили в клас, І скількох Ви виводили в люди.
Моя вчителько, мати і друг, І наставник, і добрий порадник, Не легкий ваш учительський труд, Скромний труд у святилищі правди.
Труд учителя – ой, не легкий Ниву сіять не кожен зуміє, За віками лунали віки, Але школа держави – надія
Хай минають вас кривди і біль, Хай здоров’я росою іскриться Ви для нас, дорогі вчителі - Ідеали в країні дитинства Ведучий Всім працівникам школи шле своє вітання випускниця ________ Валентина Орел
Ведучий: Кажуть учительська професія здебільшого жіноча, але як важливо, коли в школі є справжні чоловіки, які є взірцем мужності, краси і благородства. Нашій школі поталанило, тому що в ній працювали і працюють справжні чоловіки такі, вчитель фізкультури Буянівський Микола Дмитрович.
Ведуча Мабуть, з присутніх мало хто знає, що Микола Дмитрович крім викладацької діяльності пише чудову музику. У 2007 році в стінах школи відбулася творча зустріч учнів школи із поетесою Любов'ю Григорівною Завіщаною. Я не випадково називаю імена цих людей поряд, бо Микола Дмитрович є автором музики пісень на слова Любові Григорівни. Любов Григорівна присутня в нашому залі. Я запрошую до слова Любов Григорівну та Миколу Дмитровича.
Виступ гостей__________________________________________________
Ведуча Наталя Борисова виконає романс цих авторів.
Ведучий Після закінчення школи розліталися випускники хто куди: Далекий Схід, Сибір, Москва, Казахстан, Харків. Великі будови країни. 45 років у спогадах, подумки поверталися вони до рідної школи, друзів згадували вчителів, шкільні свята і будні
Ведучий Не забули вони збори, засідання учкому і ради дружини, піонерські вогнища і фестивалі, КВК та різноманітні змагання.
Ведучий Запрошуємо на сцену активістів різних років випуску
Дзвенить дзвінок Ведуча пропонує активістам різних років завдання: __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________________________________________________________________________ Ведуча: Ми тепло тут зустрілись з Вами І ще зустрінемось не раз, Хай буде наше свято школи, Як добра пам'ятка для Вас А на прощання заспіваєм, Оцей чудовий шкільний вальс
Танцювальні пари виконують вальс на фоні пісні "Шкільний Вальс" у виконанні Дениса Стороженка та Лакоти Дарини.
Дзвенить дзвінок
Ведучий Дзвінок на святі продзвенів останній Та не останній в школі ювілей. Ми рідну Альма – матір привітали І славу їй в вінок вплітали Із добрих справ шанованих людей
На сцену виходять всі учасники концерту.
Вивозять торт
Всі учасники співають
З Днем народження , школо, З днем народження, школо, З Днем народження, школо Ми вітаєм тебе!
Діти гасять свічки Ведучі Наше свято підійшло до свого завершення, але ми не прощаємося з вами
Ведучий Ми кажемо
Разом До побачення, До нових зустрічей
|
Категорія: Випускні вечори | Додав: genamir (11.08.2011)
|
Переглядів: 18625
| Рейтинг: 0.0/0 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|