П`ятниця, 29.03.2024, 04:30

Кабінет літературного краєзнавства

Сайт Мірошник Інни Олексіївни

Головна
|RSS
Категорії розділу
Наш Антон [1]
нарис
Іванова Р.П. [1]
Кожна зустріч - диво відкриття
Лариса Мокринська: «Іду до дітей з радістю» [1]
Уляна Остапчук: Математика і діти - це кредо, що вже не змінити [1]
Портрет сучасника [47]
Користувач
Гість Повідомлення:
Аватар
Група:
Гості
Час:04:30


Останні надходження
[23.11.2018]
Галина Литовченко «Через всесвіт путівцями» (0)
[23.11.2018]
Галина Литовченко "Дитячі розваги" (0)
[06.11.2018]
Галина Литовченко "Зібрані розсипи" (0)
[06.08.2018]
Оппоков Євген Володимирович. До 75-х роковин від дня страти (0)
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 1428
Рекомендуємо
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Реклама
Головна » Статті » Портрет сучасника » Уляна Остапчук: Математика і діти - це кредо, що вже не змінити

Математика і діти - це кредо, що вже не змінити
  Принципова, об’єктивна, вимоглива, творча, відповідальна та разом з тим вродлива, тендітна і лагідна жінка, завжди спокійна, врівноважена, виважена і доброзичлива. Саме такі слова найбільш підходять до створення словесного портрету учителя математики Володарської загальноосвітньої школи №2, заслуженого вчителя України Остапчук Уляни Володимирівни.
  ПРикарпатська земля залишилася країною дитинства. Батьки – турботливі вихователі і щирі друзі – сформували як особистість доньку Уляну – працьовиту, рішучу, вимогливу до себе й до інших, доброзичливу, готову завжди допомогти. А далі життя покликало у дорогу. Закінчивши Чернівецький державний університет, уже понад 20 років працює на Київщині.
   Ставши переможницею Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2004» в номінації «Математика», У. В. Остапчук виявилася єдиною представницею сільського регіону. Їй вдалося зруйнувати стереотип, що рівень освіти в міських школах вищий, ніж у сільських. Участь у конкурсах - свідчення про невтомний пошук та прагнення досягти вершин педагогічної майстерності - не змінила думку про те, що Володарський край – найкращий. Хоч були й пропозиції щодо роботи в інших закладах, вона залишилась у Володарці, бо володарська земля стала назавжди рідною.
   Яскрава і творча особистість, талановитий педагог, який досконало володіє методикою викладання математики, творчо підходить до організації навчально-виховного процесу, широко впроваджує на своїх заняттях сучасні освітні технології, які допомагають їй зробити процес пізнання цікавим, різноманітним, ефективним, Уляна Володимирівна бере активну участь у роботі районного методичного об’єднання, є головою обласної фахової спілки вчителів математики, ректором районного Університету майбутнього вчителя, координатором науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.    
  На перше місце у своїй роботі Уляна Володимирівна ставить вміння зацікавити учня своїм предметом, бо, як вважають математики, їхня наука – найголовніша. Прагне, щоб «цариця наук» пройшла через дитячі серця, була осмислена ними і міцно засвоєна. Приділяє велику увагу розвитку математичних здібностей учнів у позакласній роботі, працює за власними програмами математичних гуртків для учнів 5-11 класів.
  Уляна Володимирівна найголовнішим у своїй роботі вважає повагу до кожного учня, як особистості. На її думку, тільки взаємна зацікавленість учня і вчителя, їх співпраця і співдружність дають очікувані результати, тому намагається виховати в своїх учнях потребу постійно вдосконалювати свої знання, прагнення досягти життєвого успіху через самореалізацію. Учителька формує в учнів творчий підхід до навчання, вміння аналізувати, зіставляти, пояснювати та прогнозувати. ЇЇ кредо: «Не кажи «не можу», а кажи : «навчуся» стало девізом і учнів. Як і їх наставниця, вони готові до здобуття нових знань, пошуку нових ідей. ЇЇ учні – активні учасники і переможці захисту наукових робіт у рамках МАН.
   Основне і невичерпне джерело натхнення до життя і роботи – чоловік Віктор і троє синів-соколів. Саме вони були друзями і порадниками у скрутну хвилину, спонукали до пошуків, розв’язання важких життєвих ситуацій, своєю вірою додавали оптимізму. 
     Минулі трудові роки – напрочуд плідні, а попереду – безліч творчих задумів, планів, мрій. Кажуть, що мрії – це крила людської долі. Нових високих злетів вам, Уляно Володимирівно!
Категорія: Уляна Остапчук: Математика і діти - це кредо, що вже не змінити | Додав: genamir (07.03.2010)
Переглядів: 1585 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Оксана  
0
Чудова людина і хороша вчителька Уляна Володимирівна! Два роки ми працювали разом в одній школі після закінчення ВУЗів Ми не бачились багато років, але Уляна виглядає так же чудово,як і колись. Мабуть ,це найкраще підтвердження того,що вона щаслива :зустріла саме ту людину ,про яку мріяла і обрала ту професію,без якої не мислить свого життя!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Мірошник Інна Олексіївна © 2024