П`ятниця, 19.04.2024, 11:44

Кабінет літературного краєзнавства

Сайт Мірошник Інни Олексіївни

Головна
|RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: genamir  
Форум » Давайте поспілкуємося!!! » Сторінки спілкування » Проба пера
Проба пера
(Forever)Дата: Четвер, 17.03.2011, 20:22 | Сообщение # 16
Рядовий
Группа: Користувачі
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Яку людину можна назвати справжньою людиною?
На мою думку, справжня людина та, в якої є совість. Тому що совісна людина ніколи не заподіє іншим зла. Адже розумний чинить так, щоб йому тим самим і відповіли. Справжня людина та, яку можна назвати своїм другом, та, яка тебе ніколи в житті не зрадить, не буде про тебе нічого поганого казати, насміхатися, а навпаки поспівчуває тобі, заспокоїть. Люди такої доброї вдачі дуже ціняться, їх тоді інші хвалять, допомагають та поважають. Але в житті не все так просто, тому що чомусь хорошим завжди не щастить і вони наживають явних та справжніх ворогів.
Та як би там не було в майбутньому, будьте справжніми добрими людьми, і до вас будуть відноситися з повагою, люблячи та допомагаючи.
Твердак Анжела 7-а клас.

Додано (17.03.2011, 20:22)
---------------------------------------------
Щоденник Юрка з твору "Сім'я дикої качки"
Мені здається, що Юрко зрозумів свою провину і зробив вірні висновки. Адже той, хто зрозумів свою хворобу, має 50% на одуження. У щоденнику він міг написати таке: "Любий щоденник, на своїх канікулах у селі я зробив багато помилок. Я ображав Тосю, яка мені подобалась, не мав бажання з нею товаришувати, відібрав у матері-качки її каченят, був грубим і безтактним. Але я зрозумів свою провину, і обов'язково подзвоню Тосі, щоб попросити у неї вибачення і запитати, що ж сталося з сім'єю дикої качки."
Якименко Людмила 7-а клас.

 
genamirДата: Субота, 07.05.2011, 20:01 | Сообщение # 17
Admin
Группа: Адміністратори
Сообщений: 191
Репутация: -1
Статус: Offline
Рятувальник

Рятувальник – не машина,
а смілива це людина
Службу відважно несе
Життя людське для нього над усе.

Кіт на дерево заліз
Ми його не можем зняти
Треба рятувальників
Швидко викликати
Повна хата стала диму
І нема куди тікати
Службу МНС скоріше
Треба викликати

Може провалились в ополонку
Чи у люк відкритий впали
"Ангели із МНСу"
і не з такого рятували

Якщо стихія біду
Принесе до Вашого дому
Рятувально-пожежна дружина
Прийде завжди на допомогу
Часу марно ти не гай
101 хутчіше набирай!

Випускник
Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2
Рахуба Максим

 
KitvchobotjahДата: Вівторок, 20.09.2011, 12:01 | Сообщение # 18
Рядовий
Группа: Користувачі
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Кому цікаво, то більше творчості можна знайти на сайті клубу поезії

http://www.poetryclub.com.ua

а також поділитись своєю smile
 
АлинаДата: Четвер, 10.11.2011, 16:26 | Сообщение # 19
Рядовий
Группа: Користувачі
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Будьте схожі самі на себе

На світі сотні тисяч людей. І всі – різні. І кожен – унікальний і прекрасний в своїй унікальності. Хтось іноді втрачає контроль над собою, хтось буває надто м’яким, хтось – надто емоційним. Та ніхто не ідеальний.
Ти можеш взяти собі в голову ідею змінитися, стати схожим на когось, і тішити себе думкою, що, якщо ти будеш сміятись голосніше – тебе полюблять, перестанеш мріяти про свої наївні радощі – і до тебе потягнуться, почнеш гамувати свою сильну душу – тебе погладять по голівці та всміхнуться.
Не слід змінювати себе заради когось. Звичайно, якщо мається на увазі самовдосконалення – цим займатись треба. Але в будь-якому випадку слід бути вірним собі, залишатись собою, і шукати себе не в інших людях, не у своїх друзях і сусідах, а у самому собі, розкриваючи таємні ресурси своєї душі.
 
Форум » Давайте поспілкуємося!!! » Сторінки спілкування » Проба пера
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Мірошник Інна Олексіївна © 2024